Jak wykorzystać biel w łazience?

2019-07-01

Mała łazienka zawsze jest dużym problemem. Aranżacja niewielkiej przestrzeni nie jest łatwym zadaniem. Czy biel sprawdza się na niewielkiej przestrzeni? 

Białe łazienki są bardzo modne od wielu już lat i nic nie wskazuje na to byśmy mieli zrezygnować z tego koloru w wystroju naszych wnętrz. Dlaczego? Biel jest bardzo uniwersalnym kolorem. Optycznie powiększa pomieszczenie. Daje wrażenie czystości i porządku. Jak sprawdzi się w niewielkiej łazience? 

Loftowa biel

Białe płytki marki Paradyż idealnie będą wyglądały na ścianie niewielkiej łazienki. Płytki marki Paradyż imitujące cegłę wprowadzą do pomieszczenia loftowy charakter. Łazienka nabierze charakteru lekko fabrycznego wnętrza. 

Jak zmienić wnętrze niewielkim kosztem?

Białe płytki marki Paradyż (sprawdź), które stanowią podstawę wystroju łazienki są bardzo łatwe w aranżacji. Wszyscy wiemy, że łazienki remontujemy raz na kilka lat i nie chcemy, by wymagała on remontu za rok. Jednocześnie chcemy w szybki i jak najtańszy sposób zmienić aranżacje łazienki tak, by co chwile mieć nowe wnętrze. 

Biała łazienka jest idealną podstawą do stylistycznych eksperymentów. Wieszając na ścianach grafikę uzyskamy loftowy, fabryczny charakter wnętrza. Jednak zmieniając obraz na sztukę nowoczesną, która jest pełna abstrakcji i koloru uzyskamy zupełnie inne wnętrze. Wielkoformatowy komiks pop- art na białych płytkach marki Paradyż da nam kolejną odsłonę nowoczesnej łazienki.